Návnady

TANDEMBAITS - Impact Boilies jahoda 18mm

Tandem Baits-Impact Boilies nástraha vysoké kvality,která uspokojí i ty nejnáročnější rybáře.Osvědčila se i v době kdy ryby příjmají potravu slaběji.Přidáváme do nich naše nejlepší aromaty ze série Impact Flavours i Specialist Flavours. Impact - charakterizuje zvýšenou sílu ve vábení kaprů.

MRAŽENÉ BOILIE NATURAL - Japonský korýš 20mm

Díky použitým surovinám se vyznačuje naprosto přirozenou vůní a chutí, která dokáže oklamat i ty nejmazanější kapry. Mražené boili NATURAL Japonský korýš je vyráběno ze směsi Královský losos, jenž se s tímto AK mimořádně osvědčila. Už tak silná „vůně“ fermentovaných krevet je ještě více posílena o strouhaný extrakt z Japonského korýše.

FOUKANÁ KUKUŘICE - dipovaná 20g

Maďarská kukuřice, která je nadipována a odstředěna jako měkčené perličky.Veškeré vzduchové póry se zaplní roztokem a kukuřice velmi pomalu přijímá vodu. Díky tomu vydrží déle na háčku než suchá. Do finálního dipovacího roztoku přidáváme rozpuštěný přírodní betain, který ji velmi zatraktivňuje.Měl jsem na tuto kukuřici záběr až po osmi hodinách, což potvrzuje předchozí slova. Patří mezi nejoblíbenější nástrahy, napichuje se na háček, se kterým se vznáší nade dnem. Z osmi příchutí jsou nejprodávanější med, vanilka a scopex.

CUKK NAKLÁDANÁ KUKUŘICE - med bez nálevu 125g

 

VNADÍCÍ SMĚS MAGNUM STANDARD

Složení: Kukuřičné a obilné šroty, pekárenské a cukrařské výrobky, čokoláda, ořechy, andle, chuťové a pachové stimulátory a další speciální přísady, bioaktivátory povzbuzující zvýšené přijímání potravy a zároveň látkovou výměnu - metabolismus.

 

Návnady