Ostatní

BIVAK DELPHIN K2

 

RYBÁŘSKÉ KŘESLO FK2+PODNOŽNÍK

Křeslo dokonalé kvality, funkčnosti a provedení. Ocelová konstrukce v komaxitové antikorozní úpravě zaručující vysokou nosnost - výrobcem uváděná 130 kg, ale dle našich zkušností až 150 kg. Kvalitní látka Nylon 600 D, polohovací kloub zádového opěráku. Ke křeslu je možné připojit podnožník a vytvořit z něj lehátko ( je třeba také zakoupit opěrnou nohu ). Křeslo je velmi dobře skladné po složení.

PODBĚRÁK KAPROVÝ STARBAITS CARP CLASSIC - teleskopický

Dvojdílný teleskopický kaprový podběrák z kvalitního duralového materiálu.Rychloupínací šrouby umožnují nastavení délky tyče. Ta je vybavena protiskluzovou rukojetí. Ramena jsou vyrobena z tvrzeného laminátu s kovovými koncovkami na jedné straně a speciálními koncovkami proti protržení sítě na straně druhé. Pevná kvalitní síť.

VLASEC QUANTUM ENERGY SPECIMEN 0,30mm

Vlasec vyvinutý speciálně pro potřeby specialistů lovící velké kapry, štiky nebo candáty. Fantastické vlastnosti především při nadhozu a při záseku. Při nadhozu je ideálně elastický a využívá vlastní pružnosti pro daléké odhozy. Při záseku znásobí vaší sílu.

SEPTOCARP - klinik

Antibakteriální přípravek na ošetření ryb.

PODLOŽKA POD RYBU - vlastní výroba

Rozměry podložky šířka 60cm/ délka 90cm.Pro zhotovení použito 2ks pracovních tmavě zelenách zástěr+karimatka rozdělená na tři díly.