Pruty

MIVARDI ALCON CARP, děličky 3 díly, 3,6 , 3 lb.

Alcon Carp 360H: Třídílný prut, určený pro klasický lov kaprů na položenou. Je vyroben s použitím vláken ExHRC60 carbon, čímž získá dostatečnou pružnost a zvýšenou odolnost. Kvalitní zpracování blanku i všech detailů převyšuje obvyklý standard v této kategorii. Parabolická akce zajišťuje požitek při zdolávání ryb menších i větších velikostí.

DAIWA BLACK WIDOW, děličky 3 díly, 3,6 , 3 lb.

Pruty série Black widow jsou lehké, s tenkými blanky a silnou páteří. Velká titanium-oxide očka s dvojitým vinutím podporují dlouhé hody.

CORMORAN PROFILINE, Tele 3,5 m, 70-170g.

Silový teleskopicky kompozitový prut. Robustní konstrukce blanku, která byla konstruována pro nešetrné používání, což ale neovlivnilo hmotnost a vyvážení prutu. ALO očka, speciální lakování proti poškrábání, stabilní sedlo navijáku, pěnová rukojeť. Vhodný na těžkou kaprařinu a lov dravců na položenou. Délka 350cm, transportní délka 97cm, počet dílů 5, očka aluminium oxide,hmotnost 370g.

JAXON BOLERO

Délka 330cm, odhodová zátěž 50-100g, 6 oček

 EUROSTAR PAVERO

Délka 300cm, odhodová zátěž 30-60g, 5 oček

SHIMANO TC 11 AX

Univerzální těžší teleskopický prut se širokým spektrem zátěže, tvrzená očka, nová generace skelných vláken, lehce zdrsněná rukojeť.

Pruty